Faktem jest, że do sukcesu niezbędny jest niebanalny produkt. Aczkolwiek nawet wysokiej jakości usługa czy też produkt nie rozchodzą się niczym świeże bułeczki bez odpowiedniej sieci dystrybucji. W czasie globalnego Internetu ten, którego towar nie można znaleźć online, w gruncie rzeczy nie istnieje. Stąd też trzeba zatroszczyć się o niebagatelny sposób sprzedaży swych towarów czy usług.

Co prawda każdy produkt możemy sprzedać za pomocą szeroko dostępnych serwisów aukcyjnych. Jednakże, ile zamienników naszego towaru proponują owe serwisy aukcyjne? Ile dodatkowych sugestii kupna będzie można spotkać na podobnych witrynach? Czasem właśnie przez takie sugestie czy może bardziej ekspansywne reklamy nasz produkt może przegrać z asortymentem nawet słabej klasy. Jak zatem znaleźć skuteczne wyjście z takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta – stworzyć własny system aukcyjny, w pełni dostosowany do naszej strony. Doskonałym przykładem jest program AfterLease Box.

Wąsko dedykowany system aukcyjny to doskonałe rozwiązanie dla każdego producenta. Co ważne – wszystkie towary sprzedawane na nim należą do nas. Oprócz tego ich prezentacja odbywa się w sposób w pełni profesjonalny i zawsze zgodny z założeniem naszej marki. Co znamienne nigdy nie przytrafi nam się sytuacja, że podawane informacje są niezgodne prawdą – dzięki łatwemu w obsłudze panelowi CMS, który podlega naszej witrynie, przez cały czas będzie można dbać o prawidłowy przekaz informacji. Aktualizacje systemu są systematycznie dokonywane zgodnie z życzeniami, niezależnie od tego, czy administrowanie systemu należy do naszych zadań, czy jest powierzone ECR.

Dodatkowo korzystanie z takiego dedykowanego systemu daje mnóstwo korzyści mających ścisły związek z danymi. Nie tylko ich dodawanie na bieżąco jest istotne, ale także ich przepływ pomiędzy rozmaitymi organami firmy i pracownikami a także ich zabezpieczenie to elementy gwarantowane między innymi przez oprogramowanie AfterLease Box jak i Wesel. Gwarantuje on także tworzenie kopii zapasowej danych.

Patrząc z boku umieszczanie swoich produktów na znane serwisy aukcyjne może wydawać się zdecydowanie prostsze jak i szybsze, niż tworzenie systemu dedykowanego własnej stronie internetowej. Pozory jednak są mylące. Zainstalowanie systemu aukcyjnego proponowanego przez firmę ERC nie tylko nie wymusza dodatkowych instalacji, lecz też poparte jest wielopłaszczyznowym wsparciem ze strony firmy ERC. Nadzorowanie tego typu systemów przebiega przez 24h na dobę, nie musimy się zatem martwić się o utratę wielu Klientów w przypadku ewentualnego wystąpienia błędu.

Chcesz wiedzieć więcej o specjalistycznym oprogramowaniu aukcyjnym – zapoznaj się z tym ecr.com.pl.